Haber

Bahçeli’nin Beşiktaş üyeliğinden istifasına siyasetçilerden tepki! Her biri MHP liderini kızdıracak

MHP Genel Başkanı, Fenerbahçe ve Beşiktaş maçlarında ‘Hükümet istifa’ tezahüratlarının ardından… Devlet Bahçeli sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu. Maçları seyircisiz oynanmaya davet eden Bahçeli, bu paylaşımının ardından Beşiktaş üyeliğinden ayrıldığını açıkladı. Devlet Bahçelimaçların seyircisiz oynanması için de davette bulundu.

“BAHÇE YİNE YANLIŞ OLDU”

Bu davet büyük yankı uyandırırken, Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu. Davutoğlu, “Tribünler hükümet istifa dedi. Bahçeli yine yanlış anladı, Beşiktaş üyeliğinden istifa etti.” sözlerini kullandı.

“AK PARTİ’DEN TALEP”

Ülke Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, “Beşiktaş’tan, Bahçeli’den istifa edeceğime AK Parti’den istifa edin” tweet’ini attı. söz konusu.

“YILLIK ÜCRETİ BEŞİKTAŞ’A VERECEĞİM”

HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan, MHP Genel Başkanı Bahçeli’nin Beşiktaş kulüp üyeliğinden ayrılmasının ardından sosyal medya hesabından “Beşiktaşlıyım…” paylaşımında bulundu. CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, “Bu gece, başta Devlet Bahçeli olmak üzere, Büyük Beşiktaş camiasından ayrılan ve Beşiktaş taraftarını büyük bir sevinç ve gurura boğan tüm muhterem şahsiyetlerimizin yıllık aidatlarını bağışlayacağım. Tüm Beşiktaş taraftarlarını tebrik ediyorum. Milletimizin sesi olan , bir kez daha.” terimleri kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu