Teknoloji

Metal Gear Solid 3: Snake Eater Remake, PlayStation’a özel olmayacak

 
Insider Gaming tarafından açıklanan bilgilere göre Metal Gear Solid 3: Snake Eater’ın yeniden yapımı PlayStation’a özel olmayacak. Bu bilgilerle birlikte kaynaklar, 24 Mayıs’ta gerçekleşecek olan PlayStation etkinliği sırasında tam tanıtım fragmanının değil, oyunun kısa bir fragmanının (teaser) yayınlanacağını belirtiyor.
 
Metal Gear Solid 3: Snake Eater versiyonu PlayStation’a özel olmayacak
 
 
 
Ortaya çıkan bilgilere göre şu anda geliştirme aşamasında olan Metal Gear Solid 3: Snake Eater’ın Remake versiyonu PlayStation’a özel olmayıp diğer platformlarda da yayınlanacak. Bu kapsamda remake versiyonu Steam üzerinden PlayStation 5, Xbox Series X|S ve PC için yayınlanacak.
 
Metal Gear Solid 3: Snake Eater Remake’in söylentileri yıllardır ortalıkta dolaşıyor. Ekim 2021’de VGC’den gelen bir rapor, bu söylentilerin doğru olma olasılığını güçlendirdi. VGC tarafından bildirildiği üzere remake versiyonu Virtuos ekibi tarafından geliştiriliyor.
 
Metal Gear Solid 3: Snake Eater ise ilk olarak Kasım 2004’te piyasaya sürüldü ve Aralık 2004’e kadar Asya ve Amerika’da 2,38 milyon adet sattı. 2021’de oyun dünya çapında dört milyondan fazla sattı.

haber-suruc.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu